Tootekood: SS1H105M04007PA18P
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SS1H105M04007PA18P
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 1uF; 50VDC; Ø4x7mm; Pitch: 5mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series SS
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Body dimensions Ø4x7mm
Diameter 4mm
Capacitance 1µF