Tootekood: SS1H226M6L007PA580
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SS1H226M6L007PA580
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; Ø6.3x7mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series SS
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Body dimensions Ø6.3x7mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 22µF