Tootekood: SS1H336M6L007PA580
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SS1H336M6L007PA580
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 50VDC; Ø6.3x7mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series SS
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Body dimensions Ø6.3x7mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 33µF