Tootekood: SS1V106M04007PA18P
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SS1V106M04007PA18P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 35VDC; Ø4x7mm; Pitch: 5mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series SS
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Body dimensions Ø4x7mm
Diameter 4mm
Capacitance 10µF