Sensor: flow; Range: 2÷15l/min; Application: water; 5VDC; 15l/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SS410124-1
Tootja: Marquardt
Tootja tootekood: SS410124
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: flow; Range: 2÷15l/min; Application: water; 5VDC; 15l/min
| Supply voltage | 5V DC |
| Max. operating current | 5mA |
| Material | POM |
| Application | water |
| Type of sensor | flow |
| Measuring range | 2...15l/min |
| Max medium temperature | 70°C |
| Flow | 15l/min |