Packing tapes; ESD; L: 33m; W: 12mm; Application: packing; <1GΩ
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STP1312
Tootja: STATICTEC
Tootja tootekood: STP1312
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Packing tapes; ESD; L: 33m; W: 12mm; Application: packing; <1GΩ
| Operating temperature | 0...65°C |
| Colour | colourless |
| Version | ESD |
| Width | 12mm |
| Length | 33m |
| Thickness | 50µm |
| Surface resistance | <1GΩ |
| Features of antistatic elements | dissipative |