Tootekood: STPS15H100CB-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STPS15H100CB-TR
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; SMD; 100V; 2x7.5A; Ufmax: 0.62V; DPAK
Mounting SMD
Case DPAK
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 10A
Max. forward impulse current 75A
Max. forward voltage 620mV