Tootekood: STPS61H100CW
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STPS61H100CW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x30A; TO247; Package: tube
Mounting THT
Case TO247
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward impulse current 450A
Max. forward voltage 630mV