Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm,USB A; 2.2m; 32Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STRATUS
Tootja: SAVIO
Tootja tootekood: STRATUS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm,USB A; 2.2m; 32Ω
| Kind of connector | Jack 3,5mm, USB A |
| Colour | black |
| Version | headphones, wired |
| Impedance | 32Ω |
| Cable length | 2.2m |
| Microphone sensitivity | -58dB |
| Type of PC accessories | headphones with microphone |
| PC accessories features | PnP, stereo, volume control |
| Wire cross-section shape | round |