Converter: DC/DC
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
STS1024S6V5-TR
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: STS1024S6V5-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 1A |
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Output voltage | 6.5V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Efficiency | 94.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 410kHz |