Diode Module, 200 V, 50 A, 1 V, STTH1 Series
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STTH10002TV2
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: STTH10002TV2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode Module, 200 V, 50 A, 1 V, STTH1 Series
| Case | ISOTOP |
| Electrical mounting | screw |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | double independent |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. load current | 100A |
| Max. forward impulse current | 750A |
| Max. forward voltage | 1.15V |
| Reverse recovery time | 30ns |