Scales; Scale load capacity max: 2.2kg; precision-counting
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
STX2202
Tootja: OHAUS
Tootja tootekood: STX2202
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Scales; Scale load capacity max: 2.2kg; precision-counting
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Interface | Ethernet (option), RS232 (option), USB (option) |
| Series | Scout® |
| Kind of display used | LCD |
| Max. environment humidity | 80% |
| Measuring unit | ct, dwt, g, grn, kg, lb, lb:oz, N, oz, ozt |
| Standard equipment | power supply |
| Scale load capacity max. | 2.2kg |
| Scale pan dimension | 170x140mm |
| Legalization certificate | no |
| Kind of scales | electronic |
| Readout graduation | 10mg |