Enclosure: desktop; X: 125mm; Y: 180mm; Z: 35mm; ABS; white; IP40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SU-180W-1
Tootja: TAKACHI
Tootja tootekood: SU-180W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; X: 125mm; Y: 180mm; Z: 35mm; ABS; white; IP40
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Dimension Y | 180mm |
| Body colour | white |
| Dimension X | 125mm |
| Dimension Z | 35mm |