Polyester braid; ØBraid : 5÷10mm; polyester; black; L: 100m; reel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SUP06000BN0
Tootja: PARTEX
Tootja tootekood: SUP06000BN0
Spetsifikatsioon tootele Polyester braid; ØBraid : 5÷10mm; polyester; black; L: 100m; reel
| Operating temperature | -55...150°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| Length | 100m |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 5...10mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |