Inverter; Max motor power: 0.1kW; Usup: 200÷230VAC; 0÷200Hz; 0.8A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SV001IE5-1C
Tootja: LS INDUSTRIAL SYSTEMS
Tootja tootekood: SV001IE5-1C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inverter; Max motor power: 0.1kW; Usup: 200÷230VAC; 0÷200Hz; 0.8A
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 200...230V AC |
| Operating temperature | -10...65°C |
| Protection | overheating, voltage drop, anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection |
| Series | iE5 |
| Current rating | 800mA |
| Output frequency | 0...200Hz |
| Electrical connection | screw terminals |
| Max motor power | 0.1kW |
| Inverter output voltage | 3 x 230V AC |
| The programming method | keypad |