Varistor: metal-oxide
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
288.0
Tootekood:
SV275K10BL1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SV275K10BL1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Series | SV |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Diameter | 12mm |
| Capacitance | 350pF |
| Type of varistor | metal-oxide |
| Varistor voltage | 430V |
| Varistor max current 8/20µs | 3.5kA |