Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SVR10S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: SVR10S3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 1A |
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Efficiency | 80...90% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 520kHz |