Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 5; 5÷30VDC; RJ45,SFP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-084
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: SW-084
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 5; 5÷30VDC; RJ45,SFP
| Mounting | screw type |
| Supply voltage | 5...30V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | plastic |
| Series | SW |
| Width | 101mm |
| Height | 26.9mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 5 |