Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 5÷30VDC; RJ45
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-114
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: SW-114
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 5÷30VDC; RJ45
| Mounting | for building in |
| Supply voltage | 5...30V DC |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Series | SW |
| Width | 87.2mm |
| Height | 20.2mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 4 |