Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 44÷57VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-135
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: SW-135
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 44÷57VDC
| Mounting | for building in |
| Supply voltage | 44...57V DC |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP00 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Series | SW |
| Width | 105mm |
| Length | 86mm |
| Height | 20mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 4 |