Spiral wrapping; ØBundle : 15÷40mm; polyetylene; black; L: 10m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-15/BK
Tootja: KURANT
Tootja tootekood: SW-15/BK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spiral wrapping; ØBundle : 15÷40mm; polyetylene; black; L: 10m
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black |
| Material | polyetylene |
| Length | 10m |
| Type of cable accessories | spiral wrapping |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |
| Cable accessories features | flexible |
| Bundle diameter | 15...40mm |