Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 44÷57VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-595
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: SW-595
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 4; 44÷57VDC
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 44...57V DC |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP20 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | plastic |
| Series | SW |
| Width | 23mm |
| Height | 100mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 4 |
| Depth | 115mm |