Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 5÷30VDC; RJ45
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SW-708
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: SW-708
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 5÷30VDC; RJ45
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 5...30V DC |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | metal |
| Series | SW |
| Width | 41mm |
| Height | 99mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 8 |
| Depth | 115mm |