Power supply: switched-mode
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SWI25-12-E-P5
Tootja: BEL
Tootja tootekood: SWI25-12-E-P5
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode
| Output current | 2.1A |
| Mounting | wall mount |
| Power | 25W |
| Operating temperature | -20...40°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 12V |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | AC/DC |