Indicator: LED; prominent; 230VAC; Cutout: Ø8.2mm; IP67; metal
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SWQU08728A
Tootja: SIGNAL-CONSTRUCT
Tootja tootekood: SWQU08728A
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; prominent; 230VAC; Cutout: Ø8.2mm; IP67; metal
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Body material | metal |
| Mounting hole diameter | Ø8.2mm |
| Body colour | silver |
| LED diameter | 5mm |
| Plating material | chromium |
| Kind of indicator | prominent |
| Indicators features | additional insulating bushing |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | green |