Signaller: signalling column; continuous light; Usup: 24VDC; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SWTEL-3-24-RAG
Tootja: QLIGHT
Tootja tootekood: SWTEL-3-24-RAG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; continuous light; Usup: 24VDC; LED
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP55 |
| Colour | red/amber/green |
| Series | SWT |
| Body material | ABS |
| Body colour | white |
| Body dimensions | 74x46x216mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | signalling column |