Driver; fanout buffer,translator; 50mA; 0.565/0.4/12V; Outputs: 2
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
SY100EP11UKG
Tootja: MICROCHIP (MICREL)
Tootja tootekood: SY100EP11UKG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; fanout buffer,translator; 50mA; 0.565/0.4/12V; Outputs: 2
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.5...5V |
| Case | MSOP8 |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Operating frequency | 3GHz |
| Kind of integrated circuit | fanout buffer, translator |
| Number of outputs | 2 |
| DC supplying current | 44mA |