Plug; SY21; IP67; for cable; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SY2111/P4II-2N
Tootja: WEIPU
Tootja tootekood: SY2111/P4II-2N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Plug; SY21; IP67; for cable; -40÷85°C
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP67 |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Connector | plug |
| Kind of connector | male |
| Mechanical mounting | for cable |
| Type of connector | circular |
| Number of pins | 4 |
| Current rating | 30A |
| Cable external diameter | 7...12mm |
| Locking system | bayonet, external bayonet |
| Spatial orientation | straight |