Tootekood: SZMM3Z11VT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZMM3Z11VT1G
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Application
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 11V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Tolerance ±6%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Application automotive industry
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 11V