Tootekood: SZMM3Z8V2ST1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SZMM3Z8V2ST1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 8.2V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Tolerance ±2%
Application automotive industry
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 8.2V