T4162213005-005
Kordarv:
2.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
T4162213005-005-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: T4162213005-005
Spetsifikatsioon tootele T4162213005-005
| Operating temperature | -25...80°C |
| IP rating | IP67 |
| Connector | plug |
| Number of pins | 5 |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 5m |
| Thread | M12 |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 60V |
| Connector variant | angled, straight |
| Type of connection cable | for sensors/automation |
| Insulation colour | black |