Tootekood: T495D476K010ATE200
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T495D476K010ATE200
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 47uF; 10VDC; Case: D; 2917; ESR: 200mΩ
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2917
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF
Case - mm 7343
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum
ESR value 200mΩ