Tootekood: T495D686K020ATE150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T495D686K020ATE150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 68uF; 20VDC; Case: D; 2917; ESR: 150mΩ
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 20V DC
Case - inch 2917
Tolerance ±10%
Capacitance 68µF
Type of capacitor tantalum
ESR value 150mΩ