Tootekood: T495X336K025ATE175
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T495X336K025ATE175
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 33uF; 25VDC; Case: X; 2917; ESR: 175mΩ
Mounting SMD
Case X
Operating voltage 25V DC
Case - inch 2917
Tolerance ±10%
Capacitance 33µF
Type of capacitor tantalum
ESR value 175mΩ