Tootekood: T495X476K035ATE185
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T495X476K035ATE185
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 47uF; 35VDC; Case: X; 2917; ESR: 185mΩ
Mounting SMD
Case X
Operating voltage 35V DC
Case - inch 2917
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF
Type of capacitor tantalum
ESR value 185mΩ