Tootekood: T520A107M006ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520A107M006ATE070
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leakage current
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 100uF; 6.3VDC; Case: A; 1206; ESR: 70mΩ
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Leakage current 63µA
Capacitance 100µF
Case - mm 3216
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 70mΩ