Tootekood: T520D687M004ATE012
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D687M004ATE012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 680uF; 4VDC; Case: D; 2917; ESR: 12mΩ
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 4V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Leakage current 282µA
Capacitance 680µF
Case - mm 7343
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 12mΩ