Tootekood: T530X108M2R5ATE005
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T530X108M2R5ATE005
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leakage current
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 1000uF; 2.5VDC; Case: X; 2917; ESR: 5mΩ
Mounting SMD
Case X
Operating voltage 2.5V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Leakage current 250µA
Capacitance 1mF
Case - mm 7343
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 5mΩ