Tootekood: TAJA105K025RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJA105K025RNJ
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; Case: A; 1206; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 25V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1µF