Tootekood: TAJA225K035RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJA225K035RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 2.2uF; 35VDC; SMD; Case: A; 1206; ±10%
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 35V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.2µF