Tootekood: TAJA476K006RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJA476K006RNJ
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 6.3VDC; SMD; Case: A; 1206; ±10%
Mounting SMD
Case A
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 47µF