Tootekood: TAJB106K016RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJB106K016RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 10uF; 16VDC; SMD; Case: B; 1411; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 16V DC
Case - inch 1411
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF