Tootekood: TAJB107K004RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJB107K004RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 100uF; 4VDC; SMD; Case: B; 1411; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 4V DC
Case - inch 1411
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100µF