Tootekood: TAJC107K010RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJC107K010RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 100uF; 10VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100µF