Tootekood: TAJC226K025RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJC226K025RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 22uF; 25VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 25V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF