Tootekood: TAJC335K035RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJC335K035RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 3.3uF; 35VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 35V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 3.3µF