Tootekood: TAJC337K006RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJC337K006RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 330uF; 6.3VDC; SMD; Case: C; 2312; ±10%
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 330µF