Tootekood: TAJC476M016RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJC476M016RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 16VDC; SMD; Case: C; 2312; ±20%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case C
Operating voltage 16V DC
Case - inch 2312
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 47µF