Tootekood: TAJD106K035RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJD106K035RNJ
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 10uF; 35VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 35V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF