Tootekood: TAJD226K035RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJD226K035RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 22uF; 35VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%; -55÷125°C
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 35V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF